Wyjątkowa kawa i najlepsze ekspresy

Kawy Puffin Beans Espresso, zostały stworzone i wypalone, specjalnie z myślą o naszych biurowych ekspresach.

Everyday Mornings

Pyszne ziarno dla tych co lubią migdały i prażone orzechy. Ta mieszanka to 100% Arabika jakości specialty, która czaruje długim, przyjemny posmakiem kakao i ciemnej czekolady. Warto dodać, że ta kawa lubi mleko ( i nie tylko te od krowy).

opakowania: 250g oraz 1kg

zawsze pyszne i tylko świeże ziarno

cena: 31 PLN / 100 PLN netto*

*do cen netto należy naliczyć podatek VAT 23%

Jungle Berry

Mieszanka 100% Arabiki jakości specialty.
Owoce leśne i długi migdałowy posmak sprawią, że każda filiżanka będzie wyjątkowo pyszna! Doskonały boost energii o każdej porze!

opakowania: 250g oraz 1kg

zawsze pyszne i tylko świeże ziarno

cena: 35 PLN / 115 PLN netto*

*do cen netto należy naliczyć podatek VAT 23%

Najlepsza ekpresy idealne dla twojego biura

Zapewniamy najlepszy sprzęt oraz ich serwis. Pomożemy wybrać ekspres, który spełni indywidualne potrzeby twojego zespołu.

Ekspresy Jura

Jura jest producentem wyjątkowo eleganckich, nowoczesnych i bardzo funkcjonalnych ekspresów  ciśnieniowych do kawy. Jego zaawansowane technologie pozwalają zaparzyć najlepsze kawowe specjały.
Automatyczne ekspresy do biura Jura są idealne dla wszystkich, którzy nie są profesjonalnymi baristami, ale chcą pić kawę najwyższej jakości. Sprawdzą się w biurze, gdzie przygotowuje się od 10 do nawet 200 kaw dziennie.

Moccamaster

Ekspres przelewowy Moccamaster to idealne rozwiązanie dla smakoszy alternatywnych sposobów parzenia. Przygotowanie dzbanka kawy, z którego napełnisz do 10 filiżanek zajmie Ci około 6 minut. Płyta grzejna pozwala na utrzymanie idealnej temperatury nawet do 40 minut po zaparzeniu kawy.  Możesz wybrać kolor obudowy perfekcyjnie pasujący do twojego biura. Moccamaster jest synonimem najwyższej jakości i ponadczasowego designu.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Napisz lub zadzwoń! Chętnie pomogę!

Tomek Han

[mc4wp_form id="195"]